Het team

“De leraren zorgen voor een stimulerend en uitdagend leerklimaat en geven goed les.”
kwaliteitsonderzoek van de Inspectie van het Onderwijs.

Directeur
Arrie Westerink
Maandag t/m vrijdag
a.westerink@vdmv.nl
De Panda's
Michéle Endres

Maandag, dinsdag en vrijdag
m.endres@vdmv.nl

 

Ellen Zuurbier
Woesndag en donderdag
e.zuurbier@vdmv.nl

De Vlinders
Marije Schippers
Woensdag, donderdag en vrijdag
m.schippers@vdmv.nl

 

Sandra Vrijenhoek
Maandag en dinsdag
s.vrijenhoek@vdmv.nl

De Zebra's
Petra Wiersma

Maandag t/m vrijdag
p.wiersma@vdmv.nl

De Dolfijnen
Stephanie de Boer

Maandag t/m vrijdag
s.deboer@vdmv.nl

Groep 3A
Daniëlle Honing

Dinsdag en woensdag
d.honing@vdmv.nl
 

Carlinka Vonk 
Maandag, donderdag en vrijdag
c.vonk@vdmv.nl

Groep 3B
Madelon Behnken

Maandag t/m vrijdag
m.behnken@vdmv.nl

 

Mandy van der Spek

Maandag en dinsdag
m.vanderspek@vdmv.nl

Groep 4A
Miranda van Amstel

Maandag, dinsdag en woensdag
m.vanamstel@vdmv.nl

Marjolijn de Jong
Donderdag en vrijdag
m.dejong@vdmv.nl

Groep 4B

Kim Philips van Buren
Maandag t/m vrijdag
k.philipsvanburen@vdmv.nl

Groep 5A
Madelon Volkersz

Maandag t/m vrijdag 
m.volkersz@vdmv.nl 

Groep 5B

Claire Bartels

Maandag t/m vrijdag
c.bartels@vdmv.nl

Groep 6A
Floortje Kroeze
Maandag, dinsdag en woensdag 
f.kroeze@vdmv.nl

 

Helen Meijer
Donderdag en vrijdag
h.meijer@vdmv.nl

Groep 6B
Anne-Fleur Boerma

Dinsdag t/m vrijdag
a.boerma@vdmv.nl

 

Helen Meijer
Maandag
h.meijer@vdmv.nl

Groep 7A
Marlies Everts

Maandag en vrijdag
m.everts@vdmv.nl

 

Marjet Rameau
Dinsdag, woensdag en donderdag
m.rameau@vdmv.nl

Groep 7B

Anne Streutker

Maandag t/m vrijdag
a.streutker@vdmv.nl

Groep 8A

Nienke van der Lijn

Maandag en vrijdag
n.vanderlijn@vdmv.nl

 

Nelleke Nobel 
Dinsdag, woensdag en donderdag
n.nobel@vdmv.nl

Groep 8B

Susanne Ketelaars

Maandag, donderdag en vrijdag
s.ketelaars@vdmv.nl

 

Theo Klungers
Dinsdag en woensdag
t.klungers@vdmv.nl

Intern Begeleiders
Heleen Exel

Maandag t/m vrijdag
h.exel@vdmv.nl

 

Lianne Reus
Maandag, dinsdag en vrijdag
l.reus@vdmv.nl

Vakleerkracht
Bewegingsonderwijs:

Nienke van Dieren

Dinsdag, donderdag en vrijdag

n.vandieren@vdmv.nl

 

Lotte van der Drift

Woensdag

l.vanderdrift@vdmv.nl

                                                                             

                                                                               

                                                                                                                                                                   

                                                                             

Onderwijsassistenten
Lambert Morsink
Maandag t/m vrijdag
l.morsink@vdmv.nl

 

Jorien Noordam-Vloeimans
Maandag, dinsdag en woensdag
j.noordam@vdmv.nl

 

Ilse van Stuivenberg-Renzenbrink
maandag, dinsdag en donderdag 
i.vanstuivenberg@vdmv.nl

Verrijkingsleerkracht
Jantine ter Beek

Maandag en dinsdag

j.terbeek@vdmv.nl

 

Conciërge

Hester Keff

maandagochtend, dinsdagochtend en donderdagochtend
h.keff@vdmv.nl

 

Joyce Boschker

Woensdag en vrijdag

j.boschker@vdmv.nl

 

 

Bouw ondersteuners
Madelon Behnken
Maandag en dinsdag

Marlies Everts
Dinsdag

Daniëlle Honing
Donderdag

Ellen Zuurbier
Dinsdag

Administratie
Alette Pol
Maandag, woensdag en donderdag
a.pol@vdmv.nl

 

Anti pestcoördinator
Theo Klungers

t.klungers@vdmv.nl

Vertrouwenspersonen

Nelleke Nobel
n.nobel@vdmv.nl

 

Theo Klungers
t.klungers@vdmv.nl