Het team

“De leraren zorgen voor een stimulerend en uitdagend leerklimaat en geven goed les.”
kwaliteitsonderzoek van de Inspectie van het Onderwijs.

Directeur

Arrie Westerink
Maandag t/m vrijdag
a.westerink@vdmv.nl

De Panda's

Michéle Endres

Maandag, dinsdag en woensdag
m.endres@vdmv.nl

 

Helen Meijer
Donderdag en vrijdag
h.meijer@vdmv.nl

De Vlinders

Ellen Zuurbier

Maandag en dinsdag
e.zuurbier@vdmv.nl

 

Marije Schippers
Woensdag, donderdag en vrijdag
m.schippers@vdmv.nl

De Zebra's

Petra Wiersma

Maandag t/m vrijdag
p.wiersma@vdmv.nl

De Dolfijnen

Stephanie de Boer

Maandag t/m vrijdag
s.deboer@vdmv.nl

Groep 3A

Miranda van Amstel 

Maandag, dinsdag en woensdag
m.vanamstel@vdmv.nl

 

Carlinka Vonk 
Donderdag en vrijdag
c.vonk@vdmv.nl

Groep 3B

Madelon Behnken

Maandag t/m vrijdag
m.behnken@vdmv.nl

Groep 4A

Madelon Volkersz

Maandag t/m vrijdag
m.volkersz@vdmv.nl

Groep 4B

Marjolijn van den Horn

Maandag en dinsdag
m.vandenhorn@vdmv.nl

 

Kim Philips van Buren
Woensdag, donderdag en vrijdag
k.philipsvanburen@vdmv.nl

Groep 5A

Joyce Hilster

Maandag en vrijdag

j.hilster@vdmv.nl

 

Daniëlle Honing
Dinsdag, woensdag, donderdag
d.honing@vdmv.nl

Groep 5B

Claire Bartels

Maandag t/m vrijdag
c.bartels@vdmv.nl

Groep 6A

Lianne Reus

Maandag
l.reus@vdmv.nl

 

Anne-Fleur
Dinsdag t/m vrijdag
a.boerma@vdmv.nl

Groep 6B

Floortje Kroeze

Maandag, dinsdag en woensdag
f.kroeze@vdmv.nl

 

Lianne Reus
Donderdag en vrijdag
l.reus@vdmv.nl

Groep 7A

Jantine ter Beek

Maandag en dinsdag
 j.terbeek@vdmv.nl

 

Marjet Rameau
Woensdag, donderdag en vrijdag
m.rameau@vdmv.nl

Groep 7B

Anne Streutker

Maandag t/m vrijdag
a.streutker@vdmv.nl

Groep 8A

Nienke van der Lijn

Maandag en vrijdag
n.vanderlijn@vdmv.nl

 

Nelleke Nobel 
Dinsdag, woensdag en donderdag
n.nobel@vdmv.nl

Groep 8B

Susanne Ketelaars

Maandag, donderdag en vrijdag
s.ketelaars@vdmv.nl

 

Theo Klungers
Dinsdag en woensdag
t.klungers@vdmv.nl

Intern Begeleiders

Heleen Exel

Maandag t/m vrijdag
h.exel@vdmv.nl

 

Marlies Everts
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
m.everts@vdmv.nl

Vakleerkracht gymnastiek

Nienke van Dieren

Dinsdag, donderdag en vrijdag
n.vandieren@vdmv.nl

 

Lotte van der Drift 
Woensdag
l.vanderdrift@vdmv.nl

Conciërge

Hester Keff

Dinsdag en donderdag
h.keff@vdmv.nl

Onderwijsassistent

Lambert Morsink
Maandag t/m vrijdag
l.morsink@vdmv.nl

 

Jorien Noordam-Vloeimans
Maandag, dinsdag, woensdag en donderdag
(om de week)
j.noordam@vdmv.nl

 

 

Bouw ondersteuner

Ellen Zuurbier
Dinsdag
e.zuurbier@vdmv.nl

 

Carlinka Vonk
Maandag
c.vonk@vdmv.nl

Administratie

Alette Pol
Maandag, woensdag en donderdag
a.pol@vdmv.nl

R.T. Taalklas

Mirjam Wesselman
m.wesselman@vdmv.nl

Vertrouwenspersonen

Nelleke Nobel
n.nobel@vdmv.nl

 

Theo Klungers
t.klungers@vdmv.nl

Anti pestcoördinator

Theo Klungers
t.klungers@vdmv.nl