Het team

Directeur
Arrie Westerink
Maandag t/m donderdag
a.westerink@vdmv.nl
De Panda's
Michéle Endres

Maandag, dinsdag, en vrijdag
m.endres@vdmv.nl

 

Ellen Zuurbier
Woensdag en donderdag
e.zuurbier@vdmv.nl

De Vlinders
Sandra Vrijenhoek
Maandag en dinsdag
s.vrijenhoek@vdmv.nl

 

Marije Schippers
Woensdag, donderdag en vrijdag
m.schippers@vdmv.nl

 

 

De Zebra's
Petra Wiersma

Maandag t/m vrijdag
p.wiersma@vdmv.nl

De Dolfijnen
Valesca Kuijer

Maandag en woensdag
v.kuijer@vdmv.nl

 

Stephanie de Boer

Dinsdag, donderdag en vrijdag
s.deboer@vdmv.nl

Groep 3A
Carlinka Vonk 
Maandag, donderdag en vrijdag
c.vonk@vdmv.nl

 

Daniëlle Honing

Dinsdag en woensdag
d.honing@vdmv.nl
 

 

Groep 3B
Madelon Behnken

maandag t/m vrijdag
m.behnken@vdmv.nl

 

 

Groep 4A
Joyce Hilster
Maandag, dinsdag en vrijdag
j.hilster@vdmv.nl

 

Miranda van Amstel

Woensdag en donderdag

m.vanamstel@vdmv.nl

Groep 4B
Mandy van der Spek
Maandag t/m vrijdag

mvanderspek@vdmv.nl

 

 

Groep 5A
Madelon Volkersz

Maandag t/m vrijdag 
m.volkersz@vdmv.nl 

Groep 5B
Claire Bartels

Maandag t/m vrijdag
c.bartels@vdmv.nl

Groep 6A
Linda van der Velde
Maandag
l.vandervelde@vdmv.nl

 

Anne Fleur Boerma

Dinsdag t/m vrijdag
a.boerma@vdmv.nl

Groep 6B
Floortje Kroeze
Maandag en dinsdag
f.kroeze@vdmv.nl

 

Mirjam Scholten

Woensdag, donderdag en vrijdag
m.scholten@vdmv.nl

 

 

Groep 7A
Marlies Everts

Maandag, dinsdag en vrijdag
m.everts@vdmv.nl

 

Linda van der Velde
Woensdag en donderdag
l.vandervelde@vdmv.nl

Groep 7B
Nikita Vervuurt

Maandag, dinsdag en vrijdag
n.vervuurt@vdmv.nl

 

Theo Klungers

Woensdag en donderdag

t.klungers@vdmv.nl

Groep 8A
Susanne Ketelaars

Maandag,donderdag en vrijdag

s.ketelaars@vdmv.nl

 

Nienke van der Lijn

Dinsdag en woensdag
n.vanderlijn@vdmv.nl

Groep 8B
Anne Streutker

Maandag t/m vrijdag
a.streutker@vdmv.nl

Intern Begeleiders
Heleen Exel

Maandag t/m vrijdag
h.exel@vdmv.nl

 

Lianne Reus
Maandag, dinsdag en vrijdag
l.reus@vdmv.nl

Vakleerkracht
Bewegingsonderwijs:

Roderick Groot

Dinsdag en woensdag

r.groot@florentebasisscholen.nl

 

Nienke van Dieren

Donderdag

n.vandieren@vdmv.nl

 

Lotte van der Drift

Vrijdag

l.vanderdrift@vdmv.nl

 

Floortje Kroeze

woensdagochtend 

gym kleuters

f.kroeze@vdmv.nl

Onderwijsassistenten
Lambert Morsink
Maandag, dinsdag, woensdagochtend,donderdag en vrijdagochtend
l.morsink@vdmv.nl

 

Jorien Noordam-Vloeimans
Maandag, dinsdag en donderdag
j.noordam@vdmv.nl

 

Ilse van Stuivenberg-Renzenbrink
Maandag, dinsdag en donderdag 
i.vanstuivenberg@vdmv.nl

Verrijkingsleerkracht/ Conciërge
Jantine ter Beek

Maandag, dinsdag en donderdag

j.terbeek@vdmv.nl

 

Conciërge

Joyce Boschker

Dinsdag t/m vrijdag

j.boschker@vdmv.nl

Administratie
Alette Pol
Maandag, woensdag en donderdag
a.pol@vdmv.nl

 

Anti pestcoördinator
Theo Klungers

t.klungers@vdmv.nl

Vertrouwenspersonen
Theo Klungers
t.klungers@vdmv.nl

 

Jantine ter Beek

j.terbeek@vdmv.nl