“De leraren zorgen voor een stimulerend en uitdagend leerklimaat en geven goed les.”
kwaliteitsonderzoek van de Inspectie van het Onderwijs januari 2017

vdmv teamfoto
Directeur

Arrie Westerink
Maandag t/m vrijdag
mail: a.westerink@vdmv.nl

 

De Panda’s

Michéle Endres
Maandag, dinsdag en woensdag
mail: m.endres@vdmv.nl

Carlinka Vonk
Donderdag en vrijdag
mail: c.vonk@vdmv.nl

De Vlinders

Ellen Zuurbier
Maandag en dinsdag
mail: e.zuurbier@vdmv.nl

Marije Schippers
Woensdag, donderdag en vrijdag
mail: m.schippers@vdmv.nl

De Zebra’s

Petra Wiersma
Maandag t/m vrijdag
mail: p.wiersma@vdmv.nl

De Dolfijnen

Kim Philips-van Buren
Maandag t/m vrijdag
mail: k.philipsvanburen@vdmv.nl

groep 3A

Miranda van Amstel 
Maandag, dinsdag en woensdag
mail: m.vanamstel@vdmv.nl

Helen Meijer 
Donderdag en vrijdag
mail: h.meijer@vdmv.nl

groep 3B

Madelon Behnken
Maandag t/m vrijdag
mail: m.behnken@vdmv.nl

groep 4A

Joyce Hilster
Maandag
mail: j.hilster@vdmv.nl

Madelon Volkersz
Maandag t/m vrijdag
mail: m.volkersz@vdmv.nl

groep 4B

Stephanie de Boer 
Maandag t/m vrijdag
mail: s.deboer@vdmv.nl

groep 5A

Danielle Honing
Maandag, dinsdag en woensdag
mail: d.honing@vdmv.nl

Marjolijn van den Horn
Donderdag en vrijdag
mail: m.vandenhorn@vdmv.nl

groep 5B

Claire Bartels
Maandag t/m vrijdag
mail: c.bartels@vdmv.nl

groep 6A

Lianne Reus
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
mail: l.reus@vdmv.nl

Helen Meijer
Woensdag
mail: h.meijer@vdmv.nl

groep 6B

Jantine ter Beek
Maandag
mail: j.terbeek@vdmv.nl

Anne Fleur Boerma
Dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag
mail: a.boerma@vdmv.nl

groep 7A

Anne Streutker
Maandag t/m vrijdag
mail: a.streutker@vdmv.nl

groep 7B

Laura Wijnand
Maandag en dinsdag
mail: l.wijnand@vdmv.nl

Peter Pos
Woensdag, donderdag en vrijdag
mail: p.pos@vdmv.nl

groep 8A

Susanne Ketelaars
Maandag, donderdag en vrijdag
mail: s.ketelaars@vdmv.nl

Theo Klungers 
Dinsdag en woensdag
mail: t.klungers@vdmv.nl

groep 8B

Nienke van der Lijn
Maandag en vrijdag
mail: n.vanderlijn@vdmv.nl

Nelleke Nobel
Dinsdag, woensdag en donderdag
mail: n.nobel@vdmv.nl

Intern Begeleiders:

Heleen Exel
Maandag t/m vrijdag
mail: h.exel@vdmv.nl

Marlies Everts
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
mail: m.everts@vdmv.nl

Vakleerkracht gymnastiek:

Nienke van Dieren
Dinsdag, donderdag en vrijdag
mail: n.vandieren@vdmv.nl

Lotte van der Drift 
Woensdag
mail: l.vanderdrift@vdmv.nl

Ondersteunend personeel: 

Conciërge:
Hester Keff
Maandag, dinsdag en donderdag
mail: h.keff@vdmv.nl

Lambert Morsink
Woensdagmiddag en vrijdagmiddag
mail: l.morsink@vdmv.nl

Onderwijsassistent:
Lambert Morsink
Maandag t/m vrijdag
mail: l.morsink@vdmv.nl

Jorien Noordam-Vloeimans
Maandag, dinsdag, woensdag en donderdag
(om de week)
mail: j.noordam@vdmv.nl

Bouw ondersteuner:
Anouk Mijnhout
Maandag, dinsdag en donderdag
mail: a.mijnhout@vdmv.nl

Ellen Zuurbier
Donderdag
mail: e.zuurbier@vdmv.nl

Administratie:
Alette Pol
Maandag, woensdag en donderdag
mail: a.pol@vdmv.nl

R.T. Taalklas:
Mirjam Wesselman
mail: m.wesselman@vdmv.nl